ניהול מערך שיווק דיגיטלי מקיף

מומחים בניהול מערך שיווק דיגיטלי לעסקים, חברות וארגונים

מהו ניהול מערך שיווק דיגיטלי מקיף?

קצת ארוך, אבל שווה קריאה !

כשמסתכלים על פעילות השיווק בדיגיטל של עסקים וחברות, ברוב המקרים ניתן להבחין שמדובר בקמפיין / קמפיינים מאוד בסיסיים, כאלה שמייצרים לידים באופן קבוע, מייצרים חשיפה לעסק ואולי גם מגדילים רווחים. אבל האם יש ראייה רוחבית וארוכת טווח? האם העסק מנצל את מלא הפוטנציאל שלו? האם מעבר ללספק לידים מעוד איזה פרסום שלא נותן הרבה ללקוח זה באמת מספיק כדי לבסס מותג חזק ולייצר צמיחה יציבה? לכל השאלות האלה, בדרך כלל, התשובה תהיה – לא.

ניהול מערך שיווק דיגיטלי מקיף, אם עושים זאת בדרך הנכונה, הוא כזה הכולל מבט רחב על כל התמונה, אסטרטגיה מסודרת שעוברת רענון פעם בשנה / פעם ברבעון, ניהול קמפיינים במספר פלטפורמות במקביל תוך שמירה על סינרגיה מלאה ביניהם, תכנון מסע לקוח לפרטי פרטים, עבודת סושיאל ותדמית מקיפה, חשיבה על מיצוב המותג, יצירת לידים שלא רק מתעניינים אלא גם מעורבים ובסוף באמת רוצים להפוך ללקוחות, ניתוח ניתונים והסקת מסקנות, עבודה בתיאום מלא מול מחלקת המכירות ועוד.

בואו ניקח את השיווק שלכם לשלב הבא

היתרונות המרכזיים של ניהול מערך שיווק דיגיטלי מקיף מול שיווק דיגיטלי ״רגיל״

צמיחה יציבה:

ניסיתם פעם להרים תקציבי שיווק בצורה חדה? אם כן, אתם ודאי יודעים שתוצאה כנראה תהיה התייקרות משמעותית של הליד. אז איך ניהול מערך שיווק דיגיטלי מקיף יכול לפתור את הבעיה ולאפשר לכם לצמוח? כשעובדים עם אסטרטגיה רחבה הכוללת שילוב בין מספר רב של קמפיינים, קהלים, פלטפורמות ותכנים, ועובדים נכון עם החלק העליון של המשפך אשר מטרתו לקוחות חדשים בלבד – זה אפשרי. כמובן שזה מורכב הרבה יותר ממה שזה נשמע ויש מספר טקטיקות לעשות זאת, אבל זו הדרך הטובה ביותר לצמוח דרך הדיגיטל.

מיצוב המותג:

כאשר אסטרטגיית השיווק שלכם מבוססת על תוכן מעניין שעובר רענון באופן קבוע, מתן ערך ללקוחות, יצירת מעורבויות לפני מכירה, שמירה על ערכי המותג ועוד – אתם מייצרים מיצוב. תחשבו על זה, כשרוב המתחרים שלכם מפרסמים תוכן רגיל ולא מעניין שבסופו המטרה היא לקבל ליד, מי מהלקוחות באמת זוכר אותם? הדרך הטובה ביותר למצב את המותג היא לייצר פרסומים מעניינים, שונים, כאלה שנותנים ערך, להגיע ללקוחות עם מספר פרסומים שונים ממספר פלטפורמות שונות ובאמת לתפוס את תשומת ליבו. זו הדרך היעילה ביותר למצב את המותג שלכם.

יצירת ביקוש:

כאשר פועלים עם אסטרטגיית שיווק רחבה ונכונה, במקום ״לתפוס״ מתעניינים על הדרך – ניתן ליצור ביקוש אמיתי למוצר / לשירות שהחברה מספקת ואף יותר מזה, ביקוש ספציפי למוצר / שירות של החברה עצמה. מצב כזה יעלה משמעותית את אחוזי ההמרה, או במילים אחרות – יותר לקוחות.

פיצול הסיכונים וביטול התלות בפלטפורמה ספציפית:

אם אתם משווקים את החברה שלכם בפטפורמה אחת או שתיים, ודאי חוויתם תקופות שבהן כמעט ולא קיבלתם לידים או שהכמות ירדה משמעותית. רוב פלטפורמות השיווק בדיגיטל מבוססות על מכרזים, ולכן, בדרך כלל זה קורה בעקבות כניסה של מתחרה חזק עם תקציב גדול, הגדלת תקציב של מתחרים קיימים, ירידה בביקוש הכללי ועוד. שלא נדבר על חשבונות פרסום שנחסמים ללא סיבה מוצדקת ולוקח זמן (ששווה כסף!) לפתוח אותם, אם בכלל. כאשר אתם מנהלים מערך שיווק דיגיטלי רחב הכולל שילוב בין מספר פלטפורמות אתם מצמצמים משמעותית את הסיכויים שדברים כאלה יקרו, וגם אם יקרו, מידת הנזק תקטן באופן ניכר.

איכות מול כמות:

נכון שלסגור 100 עסקאות מתוך 2,000 לידים זה בדיוק כמו לסגור 100 מתוך 500. האמנם? כמה אנשי מכירות צריכים לקחת חלק במלאכה בכל אחד מהמקרים? האם כוח האדם מנוצל בצורה הטובה ביותר? זה לא אומר בהכרח שתקבלו פחות לידים, אבל בניהול מערך שיווק דיגיטלי מקיף, הדגש הוא קודם כל על האיכות. לא עוד אנשי מכירות מיואשים, שיחות סרק וכו׳. כאשר מתכננים משפך חכם ומדויק, מעבירים את הלקוח מסע ומקפידים על המסרים המתאימים לכל שלב במשפך – הלקוח מגיע מוכן לביצוע העסקה. התוצאה – מחלקת מכירות שמנוצלת בצורה טובה הרבה יותר ולקוחות יציבים יותר ששמחים לבצע אתכם עסקה.

אז איך זה עובד ממש בקצרה:

פגישת אפיון

מחקר ואסטרטגיה

קריאייטיב ויצירת תוכן

עליה לאוויר

ניתוח נתונים, אופטימיזציה ורענון האסטרטגיה

השורה התחתונה

אם אתם עדיין לא מנהלים מערך שיווק דיגיטלי מקיף הכולל שילוב בין מספר פלטפורמות ובכפוף לאסטרטגיה רחבה ומסודרת, אין יותר למה להתלבט. בין אם אתם מנהלי שיווק, מנכ״לים או בעלי העסק – אנחנו מזמינים אתכם לפגישת אפיון, בה נבחן את מערך השיווק הנוכחי בחברה שלכם, ניתן את נקודת המבט שלנו, נבין איך נכון לפעול ונוציא אתכם לדרך חדשה של צמיחה והתפתחות.

תוכלו ליצור איתנו קשר גם בשיחת טלפון, בווצאפ או שתשאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם במהירות!

אנו זמינים בימים א׳-ה׳ בין השעות 9:00-19:00.

היי, אנחנו - Trapick || נעים להכיר!

אנחנו כאן בשביל לקחת את השיווק שלכם לשלב הבא

תמיד תשארו מעודכנים

הרשמו עכשיו לקבלת העדכונים שלנו